Zamykają przejazd na Lubelskiej

Zamykają przejazd na Lubelskiej 16

Przebudowa układu torowego na przejeździe kolejowym na ulicy Lubelskiej trwa. Za kilka dni zmienia się organizacja ruchu.

Spółka Trakcja PRKiL realizuje kolejny etap budowy tunelu na ulicy Lubelskiej i Witoroskiej. Przejazd zostanie zamknięty na okres od 19 do 25 marca. Objazd zamkniętego odcinka będzie odbywał się ulicą Podleśną i Łomaską.

W związku z tymczasową zmianą organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulicy Witoroskiej z Łomaską wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna oraz wprowadzona zostanie zmiana pierwszeństwa przejazdu. Od tej pory Łomaska będzie ulicą z pierwszeństwem przejazdu. Na skrzyżowaniu ulicy Podleśnej, Długiej i Kościelnej zmiana organizacji będzie polegała na nadaniu pierwszeństwa przejazdu ulicy Podleśnej.

W okresie budowy, linia autobusowa „I” nie będzie przejeżdżała przez przystanki na odcinku: Witoroska, Koncertowa, Daleka, Kołychawa i Twarda. Przystanek końcowy usytuowany zostanie na ulicy Czerwińskiego.

Udostępnij!

Komentarze: 5

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. No i się zacznie męczarnia . Żeby na 7. 00 dotrzeć do pracy z Robotniczej to pewnie trzeba wyjechać o 6.00 , Taki będzie ruch na tych uliczkach.

  2. Przejazd rowerem z jednego konca Bialej na drugi zajmuje okolo 15-20 minut. Raptem 2..5 minut dluzej niz autem. Pogoda sprzyja. Korki mnie nie dotycza. Jak rozruszam sie z rana to kawa robi sie zbędna.