Coraz więcej chętnych do rady w bialskiej gminie

Chętnych do zasiadania w radzie gminy Biała Podlaska nie brakuje. Zarejestrowało się już ponad 50 osób, a mandatów do podzielenia tylko 15.

 

Komitet Wyborczy PSL

Kandydat na wójta: Wiesław Marian Panasiuk

 

Okręg nr 1: Mateusz Krystian Siwiec

Okręg nr 2: Joanna Panasiuk

Okręg nr 3: Dariusz Plażuk

Okręg nr 4: Danuta Janina Paluch

Okręg nr 5: Tomasz Ryszard Wołowik

Okręg nr 6: Agnieszka Sęczyk

Okręg nr 7: Monika Oskwarek

Okręg nr 8: Alina Marianna Żylik

Okręg nr 9: Renata Rudawska

Okręg nr 10: Marek Semeryło

Okręg nr 11: Marek Czeczko

Okręg nr 12: Jarosław Abramowski

Okręg nr 13: Waldemar Bereda

Okręg nr 14: Bożena Teresa Zalewska

Okręg nr 15: Marek Sawczuk

 

KWW Porozumienie Samorządowe 2018

Okręg nr 1: Dominika Sworczuk

 

KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 1: Agnieszka Lubaszewska

Okręg nr 2: Robert Bohdan Soldat

Okręg nr 3: Aneta Cuch

Okręg nr 4: Sebastian Piotr Gałązka

Okręg nr 5: Patrycja Maria Denicka

Okręg nr 6: Tomasz Jan Adamiuk

Okręg nr 7: Małgorzata Dorota Brodowska

Okręg nr 8: Marian Józef Bołtowicz

Okręg nr 9: Wioletta Barbara Makarska

Okręg nr 11: Ewa Szutko

Okręg nr 13: Stefan Śledź

Okręg nr 14: Józef Michał Kasprowicz

Okręg nr 15: Anna Zubow

 

KWW Służba nie drużba

Okręg nr 2: Zenon Stanisław Nowak

Okręg nr 4: Katarzyna Sierpotowska

Okręg nr 5: Patrycja Danilewicz

Okręg nr 7: Edyta Małgorzata Sweklej

Okręg nr 8: Teresa Józefa Barańska

Okręg nr 9: Cezary Sweklej

Okręg nr 10: Patrycja Anna Gromadzka

Okręg nr 12: Barbara Maria Oleksiuk

Okręg nr 14: Janusz Jerzy Maksymiuk

 

KWW Twoja gmina Biała Podlaska

Kandydat na wójta: Konrad Łukasz Gąsiorowski

 

Okręg nr 2: Anna Podgórska

Okręg nr 5: Dariusz Piotr Karmasz

Okręg nr 7: Anna Milena Jankowska

Okręg nr 8: Marcin Onisiewicz

Okręg nr 9: Dariusz Andrzej Jędrzejuk

Okręg nr 10: Piotr Paweł Więckowski

Okręg nr 11: Mirosław Melaniuk

Okręg nr 13: Robert Andrzej Jagiełło

Okręg nr 14: Radosław Stanisław Koszołko

 

KWW Działajmy razem

Okręg nr 5: Marta Katarzyna Kasjaniuk

 

KKW SLD Lewica Razem

Okręg nr 7: Zdzisław Gieruszka

 

KWW Styrzyniec

Okręg nr 9: Marian Józef Iwaniuk

 

KWW Nasza Wieś Cełujki

Okręg nr 11: Robert Józef Tymoszuk

 

KWW Nasza Czosnówka

Okręg nr 12: Mariusz Trzeciak

Udostępnij!

Komentarze: 2

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *