Zarząd spółki PEC rozszerzył swój skład

Zarząd spółki PEC rozszerzył swój skład 16

W Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej powołano nowego członka zarządu. W strukturach miejskiej spółki pojawił się Sebastian Paszkowski.

Nowy członek zarządu PEC będzie zasiadał obok prezesa Franciszka Afaltowskiego. Sebastian Paszkowski jest absolwentem IV LO im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej. W 2002 roku zdobył dyplom na Akademii Podlaskiej w Siedlcach. Ukończył również studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Ocena Efektywności i Finansowanie Inwestycji Samorządu Terytorialnego.

W 2001 roku rozpoczął pracę jako specjalista w Urzędzie Miasta Biała Podlaska. Paszkowski był członkiem zespołu wdrażającego System Zarządzania Jakością ISO 9001:2001, audytorem wewnętrznym, a także autorem instrukcji wdrożenia procedur i instrukcji z zakresu bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych (obecnie RODO).

W 2009 roku nowy członek zarządu PEC założył własną działalność gospodarczą, w której zajmował się doradztwem w zakresie zarządzania i poprawy funkcjonowania firm. Od kwietnia tego samego roku pracował dodatkowo jako kierownik regionu ds. logistyki w Kolporter S.A. (oddział – Wrocław) na podstawie Kontraktu Menedżerskiego. Jego obowiązkami było zarządzanie i nadzór nad organizacją transportu w oddziale, nabór, szkolenie i wprowadzanie w obowiązki nowych kierowników tras, organizacja, optymalizacja i reorganizacja tras.

– Sebastian Paszkowski w 2011 roku rozpoczął pracę na stanowisku Regionalnego Reprezentanta Handlowego w firmie Euronet Polska sp. z o.o., który jest częścią Euronet Worldwide, światowego lidera w zakresie przetwarzania bezpiecznych elektronicznych transakcji finansowych oraz właściciela największej sieci bankomatów na terenie Europy – informuje Gabriela Kuc-Stefaniuk, rzecznik prasowy prezydenta miasta. – Uczestniczył w tworzeniu strategii sprzedażowych, ich wdrażaniu oraz zdobywaniu nowych branż dla bezgotówkowych usług płatniczych.

Od 2016 roku pracuje on jako Sales Manager Team East w Elavon Financial Services Designated Activity Company. Polski oddział tej spółki od dwóch dekad jest światowym liderem w przetwarzaniu płatności bezgotówkowych. Obowiązkami Paszkowskiego była współpraca z partnerami, a także opieka nad oddziałami banków w zakresie sprzedaży usług płatności bezgotówkowych, szkolenie doradców bankowości biznesowej oraz wspieranie w zakresie sprzedażowym dyrektorów placówek bankowych.

Udostępnij!

Komentarze: 37

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

 1. Sales Manager :0 :0 😉 ja cię nie mogę ale żeeeeenada. Ten koleś przecież niczego nie ogarnia, kolejny kumpel Michałka na stołku

 2. specjalista pełną gębą i kolejny z pełną kieszenią dzięki staraniom w kampanii wybiórczej Litwiniuka, takie decyzje nie ma co…

 3. Jest to idealny kandydat: lojalny, wierny jak Reksio 🙂 Pisanie CV zajęło mu aż dwa miesiące czy Michałek tak długo zwleka z odwdzięczaniem się za służalczą pracę przy kampanii ?

 4. Te spółki powinny mieć ograniczane zarządy a nie powiększają tylko ten zbiór darmozjadów SKANDAL!

 5. Ciekawe czy teraz, jak już pokazał twarz też będzie taki wylewny w komentowaniu ?
  Ciekawy styl, jak z teledysku disco polo.

  1. Faktycznie, jak zobaczyłem zdjęcie pierwsza rzecz o jakiej pomyślałem, że to gwiazda lokalnego zespołu disco polo.

 6. Zazdrość Was zżera ludziska, weźcie się do roboty wystartujcie w wyborach i zróbcie coś dla miasta, już od Waszych płytkich komentarzy to odechciewa się czytać, a najlepiej zacznijcie od siebie i zróbcie porządek w swoich głowach, chłop chodził i wychodził i ma, a Wy tylko narzekać potraficie i nadal nic nie macie. Zobaczymy czy Seba się wykaże. A właśnie spójrzcie w lustra i swoje gęby oceńcie.

  1. Oczywiście! Zżera! Ale, że budzi sympatię słowiańską urodą, niech „mu będzie”. Zgoda,niech zasiada w zarządzie PEC -u. Tyle tylko, czy nie nazbyt szumnie zaprezentowano osiągnięcia naukowe oraz zawodowe Pana?
   Gratuluję i serdecznie pozdrawiam.

   1. Hmmmmm A znasz dokonania zaw9dowe tego Pana, że piszesz czy nie za szumnie? Przecież wiedział zapewne że będzie można sprawdzić.

 7. Kolejny „fachowiec” po Staszicu, który jest szkołą dla miernot wyimaginowanymi aspiracjami. No i oczywiście na SGH podyplomowe, bo na licencjat tam to niestety trzeba coś umieć

  1. Odpi.erdol się od Staszica, gnido. Co tatuś lub mama prawnik albo lekarz i załatwiają po znajomości przepchniecie z klasy do klasy?

 8. O kur.. ale gość ma tupet. Jego CV mieści się w dwóch zdaniach a tu prawie książka. Platerka jest dumna z takiego wychowanka. Obecnie zatrudnianie są osoby od ulotek, hejtu, kolesiostwo. Zaraz przyjdzie czas na partyjniaków.

 9. Co ten Pan wie o ciepłownictwo, sieciach, węzłach i preizolatach. Następny bez jakichkolwiek predyspozycji. Czy w wódkan i pec są ogłoszenia na nowych pracowników? To w końcu my mieszkańcy utrzymujemy te motłochu. Czy prezydent uchwalił już studium i plan miasta czy tylko uprawia celebrytstwo

 10. Wincyj prezesow i dyrektorów. U mnie już Litwiniuk ma czerwoną kartkę za tworzenie i rozdawanie ciepłych posadek. Nie takich zmian oczekiwałem przy wyborach

 11. Nie tędy droga Panie Prezydencie, przerost treści nad materią, a co do kompetencji „nowych” to w PEC-u nie trzeba wizjonerów i „pomysłowych dobromirów” (jak w bajce) bo to już było, lecz niezbędna jest efektywna praca dla dobra i na rzecz firmy oraz solidna aktywność zawodowa wykwalifikowanej kadry z ludzkim zachowaniem bo największą wartością jest człowiek, a przede wszystkim przestrzeganie prawa i natychmiastowe przywrócenie praw pracowniczych z jednoczesnym wyeliminowaniem korupcjogennych i umożliwiających łamanie prawa zapisów w umowie spółki co spowoduje unieważnienie wszystkich uchwal Rady Nadzorczej i Zgromadzenia Wspólników. To nie jest prywatny folwark.

 12. Zmarzł chłopak jesienią wiernie pączki roznosząc, to teraz się będzie grzał w PEC-u. Ot i jego zasługi… A w kwestii oszczędności i skromności Pana Prezydenta: oto kolejne stanowisko stworzone wiadomo po co…

 13. w pecu same ciepłe posadki dla miśków czy misiewiczów na legalu za prawie każdej władzy chachacha
  widocznie po to ten pec istnieje
  ciekawe czy kiedyś wyłonią kandydatów w drodze konkursu?

 14. Misiewiczy czas masakra co sie wyprawia w bialej przeciez to ludzkie pojecie przechodzi ostatni raz bylem ma wyborach wstyd mi poprostu ze tyle tym z plakatow jestesmy potrzebni. Juz na żadnego partyjnego nie zaglosuje jak macki partii siegaja do samorzadow to ja do tego reki nie przykladam

 15. Akademia Podlaska, zaoczne studia na kierunku historia z przygotowaniem pedagogicznym – czyli nauczyciel. „Kolega” z roku….
  Gni.a jakich mało.

 16. Tylko mu kółka w uchu lub nosie brak, na tym zdjęciu. Pasował by w 100% do towarzystwa wzajemnej adoracji z ratusza, a tak, bez kolczyka w uchu, pasuje w 99%

 17. Nowy w PEC-u na tych swoich „sorbonach’ nie nauczył się kultury i zachowania bo nie mówi nawet „dzień dobry”, „do widzenia” itp…, a kultura wymaga właściwego zachowania tym bardziej w stosunku do osób dużo starszych i kobiet , a …. chodzi po PEC-u jak samotnik we własnym chlewiku.