Zarząd ZDZ wydał oświadczenie w sprawie Zacharuka

Zarząd ZDZ wydał oświadczenie w sprawie Zacharuka 16

W mediach i bialskiej społeczności zawrzało na wieść o zwolnieniu dyscyplinarnym Henryka Zacharuka, dyrektora ZDZ. Uczniowie, nauczyciele oraz rodzice żądają powrotu dyrektora na stanowisko. Zarząd ZDZ w Lublinie wydał oświadczenie w tej sprawie.

Zarząd ZDZ wydał oświadczenie w sprawie Zacharuka 17

ZOBACZ TEŻ: W szkole podniósł się bunt. Bronią zwolnionego dyscyplinarnie dyrektora

ZOBACZ TEŻ: Izba Gospodarcza murem za dyrektorem ZDZ

Udostępnij!

Komentarze: 14

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

 1. Wszystko nie tak jak trzeba. ZDZ powinno od razu poinformować, że są zarzuty wobec dyrektora Zacharuka.
  Wybrano opcję sowiecką, usuwamy bo usuwamy.

 2. Popisali się, nie powiem. Tyle czasu milczeli żeby na koniec powiedzieć: „Zwolniliśmy dyrektora, bo tak”. Co do ostatniego akapitu, jak to nie powinno mieć miejsca? Uczniowie postanowili stanąć w obronie dyrektora, którego cenią sympatią i który jest najbardziej zasłużoną osobą dla tej szkoły, a zarząd uważa że takie coś jest niedopuszczalne? To chyba normalne że ludzie będą bronić i domagać się wyjaśnień. Mam nadzieję że cała sprawa zakończy się pozytywnie dla uczniów, nauczycieli oraz rodziców a Pan Zacharuk wróci na swoje stanowisko.

 3. Przecież to oświadczeniem jest stekiem kłamstw. Nawet mało inteligentna osoba jest w stanie to dostrzec. Za dyrektorem Zacharukiem stoją tysiące osób, które go wspierają a za prezes ZDZ Lublin grupka ludzi, którzy mają na bakier z prawem

  1. jaki stek kłamstw? czekam na konkretne argumenty bo takimi ogólnikami to każdy przygłup potrafi rzucać na lewo i prawo

 4. A wspaniały Henuś poszet na zwolnienie .
  Biedaczysko rozchorował się , co un tera będzie robił.
  Juz wakatów na dyrektora nima.
  A un nic inngo nie umi.

 5. Co z tego, że stoją za nim tysiące osób skoro wprost napisane jest, że łamał przepisy i to znacząco? Tumany nawet czytać ze zrozumieniem nie potraficie i interpretujecie to jako „zwolniliśmy bo tak / zwolniliśmy ale nie wiemy po co”. To nie wy decydujecie o tym kto tam ma pracować a kto nie. Chyba niektórym bialczanom w głowach się poprzewracało od tego dobrobytu 500+ ale czego się spodziewać po najniższej klasie która jest całkowicie nieprzydatna pozostałej części społeczeństwa a jest wręcz wrzodem na tyłku. Tacy jak wy tylko potrafią najwięcej szczekać i tu jest najlepszy przykład odnośnie zwolnienia dyrektora. Argumenty na zasadzie „bo to dobry pan był, zawsze dzień dobry mówił / są za nim tysiące osób” możecie sobie wsadzić między pośladki a argumenty o rażącym łamaniu przez niego przepisów do was nie docierają. ZDZ nie musi się z niczego tłumaczyć i tym bardziej nie muszą wam ujawniać żadnych szczegółów.