Zaśpiewają w patriotycznym duchu

Zaśpiewają w patriotycznym duchu 15
fot. archiwum

Program przewiduje msze święte oraz koncerty, podczas których wysłuchamy patriotycznych piosenek w dwóch pięknych sopranach występujących śpiewaczek.

11 i 12 sierpnia (sobota i niedziela) w Konstantynowie odbędzie się Koncert Patriotyczny ku czci Wielkiej Polski. W sobotę od godziny 14 do 21 będą trwały uroczystości związane z tym wydarzeniem. Rozpocznie się powitaniem X Pielgrzymki Konnej, następnie o 16 rozbrzmią głosy śpiewających, a o 17 zostanie odprawiona Msza Święta. Od razu po niej nastąpi odsłonięcie tablicy pamiątkowej poświęconej majorowi Stanisławowi Sidewiczowi, a wszystko zakończy Apel Jasnogórski o godzinie 21.

W niedzielę wszystko zacznie się znacznie wcześniej, bo o godzinie 8, a początkiem będzie Msza Święta. Po godzinnym nabożeństwie odbędzie się druga odsłona koncertu patriotycznego, natomiast o 10.30 uczestnicy wydarzenia pożegnają X Pielgrzymkę Konną.

Podczas koncertu zobaczymy występy śpiewaczek: Marii Zygmaniak-Lesiak (sopran) oraz Małgorzaty Zygmaniak-Pujol (sopran) przy akompaniamencie pianisty Krzysztofa Prokurata.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *