Trwają Dni Miasta. Dzisiaj koncerty, jutro kabaret

Trwają Dni Miasta. Dzisiaj koncerty, jutro kabaret 16

W tym roku Dni Miasta Białej Podlaskiej potrwają trzy dni. Pierwszy z nich zostanie przygotowany specjalnie z myślą o rodzinach z dziećmi, natomiast kolejnego dnia będzie dzień koncertowy. Coroczne święto zwieńczy popołudnie z humorem.

Dni Miasta potrwają od 1 do 3 czerwca, tradycyjnie w Parku Radziwiłłowskim. Pierwszego dnia atrakcje rozpoczną się w samo południe. Zaplanowano m.in. piknik rodzinny z okazji dnia dziecka, a także święto koloru, czyli Holi Festival. Odbędzie się również Przegląd Twórczości Dziecięcej oraz rozstrzygnięcia konkursów dla dzieci i wręczenia nagród. Na zakończenie przewidziano koncert Zespołu Pieśni i Tańca Podlasie i Jazz Trio. Imprezie będzie towarzyszyło darmowe wesołe miasteczko oraz Festiwal Baniek Mydlanych.

Kolejny dzień (2 czerwca) poświęcony będzie koncertom, które rozpoczną się o godzinie 19. Na początek na scenie pojawi się Blue Rain. Następnie zaplanowano dwa koncerty gwiazd polskiej muzyki – wystąpią Krzysztof Cugowski z zespołem oraz Margaret. To wszystko na scenie, a co po za nią? Podobnie jak poprzedniego dnia – wesołe miasteczko, dmuchańce oraz stoiska promocyjne i gastronomiczne.Z kolei 3 czerwca coś dla siebie znajdą zarówno fani magii jak i kabaretu. Na początek o godzinie 16 z pokazem iluzji wystąpi Maciej Pola. Później scenę opanują trzy komiczne grupy – kabaret Paranienormalni, kabaret Czesuaf oraz kabaret Czołówka Piekła. Całość poprowadzi Bartosz Gajda z kabaretu Łowcy.B. Start o 18.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Biała24 – www.bp24.pl

Trwają Dni Miasta. Dzisiaj koncerty, jutro kabaret 17

Trwają Dni Miasta. Dzisiaj koncerty, jutro kabaret 18

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *