Zbliżają się do nas burze z gradem

Zbliżają się do nas burze z gradem 16

Choć w ostatnim czasie już nie raz wydawano ostrzeżenie meteorologiczne o burzach, te omijały Białą Podlaską jak i inne części powiatu szerokim łukiem. Jak będzie tym razem – okaże się. Zapowiadane są burze z opadami deszczu, a miejscami może pojawić się grad.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego wydało ostrzeżenie o burzach z gradem drugiego stopnia. Dla powiatu bialskiego prognozuje się, że pomiędzy godziną 15 a 2 mogą wystąpić burze z opadami deszczu miejscami od 30 mm do 50 mm, lokalnie do 60mm. Ostrzega się również przed porywami wiatru nawet do 115 km/h. Istnieje 80 procent prawdopodobieństwa wystąpienia tych zjawisk.

Udostępnij!

Komentarze: 8

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

 1. No to klops dla rodzimych KODomitów nastanie, bo ich obchód bialskich pomników w celu ubierania w niepotrzebne płachty zostanie przez naturę przerwany…

   1. Matka natura nie może patrzeć na te durnoty które wypisujecie. Powinni ubrać nie tylko Białą ale całą Warszawę a w szczególności PREZESA.

    1. Posłuchajcie co wygadują Schetyna, Szczerba, Brejza, Petru, Mucha, Halicki, Niesiołowski i innych z całeg tegoo stada nowoczesnych POlitykierów, bez żadnego programu, ładu i składu. I to pisiory są ułomni i ciemnogrodem? Choć nie jestem za pisiorami, to tych całych beznadziejnych POtworków i cudaków z totalnej opozycji, pis łyknie w następnych wyborach bez dwóch zdań. Ale żeby to przewidzieć nie trzeba być jakimś mędrcem, ale dla totalnego zakłamanego lewactwa, to i tak za wysokie progi intelektualne. Bo jak widać bieganie do pomników ze szmatami, jak widać są ich szczytem. Prezes z takimi gamoniami nie musi nawet niczego robić, nawet ruszyć palcem w bucie. Siedzi tylko i kota drapie…

     1. weź się sandałowy członie lecz na nogo bo głowa jest już stracona….. nieważne czy psiory czy pOwce… wzbudzasz zamęt chłopski w porę nie wyciągniętego….

 2. PiS opłaca internetowych trolli. Badania na ten temat można znaleźć w szukajce wklepując Computational Propaganda Project.
  Swoją drogą jak to się stało, że hejted biala podlaska stała się pisią tubą propagandową?