Zdaj maturę z matematyki

Zdaj maturę z matematyki 16

Matura zbliża się wielkimi krokami. Kurs z matematyki może okazać się dobrą decyzją i sprawdzianem umiejętności.

Egzamin dojrzałości z matematyki nie jednemu spędza sen z powiek. PSW przychodzi z pomocą tegorocznym maturzystom organizując już kolejny raz kurs na którym będzie można dowiedzieć się jakie zadania występowały na maturach w poprzednich latach. Zapisy trwają tylko do 11 stycznia. Zgłoszenia z aktualnym numerem telefonu należy wysyłać pod adres [email protected] Nauka trwa od stycznia do kwietnia, a spotkania odbywają się raz na dwa tygodnie.

Koszt udziału w całym kursie to 20 zł.

Udostępnij!

Komentarze: 2

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. To szkoła ma uczyć do matury a właściwie nauczyciele,za to biorą pieniądze.Kursy?….kursy powinny dotyczyć tych,którzy zdają maturę rozszerzoną a nie podstawy,bo na te minimum to każdy uczeń powinien zdać.To,że uczniowie słabo zdają matury to w wielkiej mierze zasługa pedagogów,którzy poniekąd odciążając siebie sugerują uczestnictwo w takich kursach.Kiedyś była tylko szkoła i uczeń i to było wystarczające by zdawać maturę na przyzwoitym poziomie.
    Dlaczego redakcja nie pisze o fatalnych wynikach matur próbnych w Białej Podlaskiej?
    To jest temat….”wielcy” nauczyciele uczą uczniów w tym wielu piątkowych a matury próbne skandalicznie słabe m.in. w LO .Matury (w tym próbne) to także obraz pracy nauczyciela, co ciekawe matury „językowe” wypadają nieźle,ale w tym ogromna zasługa -rzetelna praca nauczyciela z uczniami.
    Później wynik próbny jaki jest każdy widzi,a pedagodzy zdziwieni…..dyrektor powinien weryfikować wyniki z pracą poszczególnych nauczycieli.Pedagodzy nie mający dobrej,skutecznej metodologii nauczania nie powinni uczyć przedmiotów maturalnych,jeżeli 3/4 klasy nie osiąga minimum lub oscyluje wokół min.

    1. jak sami w domu nie będą rozwiązywać zadań i utrwalac materiał, który został przerobiony na zajęciach to logiczne, że takie wyniki będą. Wiem o tym na własnym przykładzie. Nie brałem korepetycji, sam rozwiązywaniem zadania i efekt był zadowalający. Osobiście wolę matematykę od języków bo w niej jest jeden wynik, zaś w językach musisz trafić w klucz (Szymborska nie zdała matury z własnej twórczości).