Zdenerwował się na dziewczynę. Zniszczył hotelowy pokój

Zdenerwował się na dziewczynę. Zniszczył hotelowy pokój 16

Mężczyzna zdenerwował się na dziewczynę i zdemolował wynajęty w hotelu pokój. Awanturnika udało się zatrzymać na gorącym uczynku. Grozi mu za to do 5 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę (26 maja) dyżurny terespolskiego komisariatu odebrał zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie, który zdemolował pokój w jednym z hoteli w Terespolu. Na miejsce skierowano policyjny patrol. Z relacji pracowników wynikało, że w wynajętym dzień wcześniej pokoju było słychać hałas. Pracownice hotelu postanowiły to sprawdzić. Gdy weszły do środka okazało się, że pokój i łazienka są zdemolowane. Zniszczeniu uległy nie tylko meble, ale też telewizor oraz odkurzacz.

W pokoju i łazience przeprowadzono szczegółową wycenę strat. Wyniosły właścicielkę hotelu ponad 6 tys. złotych.
Policjanci zatrzymali sprawcę na gorącym uczynku. 29-latek z gminy Terespol przebywał w tym czasie w pokoju wynajętym przez swoją znajomą. W chwili zatrzymania był kompletnie pijany. Miał w organizmie 2,7 promila alkoholu.

Dzisiaj (29 maja) mężczyzna usłyszał zarzut i przyznał się do winy. W rozmowie z policjantami wyjaśniał, że zdemolował pokój ponieważ zdenerwował się na swoją dziewczynę. O dalszym losie 29-latka zadecyduje sąd. Czyn zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij!

Komentarze: 4

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Zniszczył to zniszczył .Zapłaci za szkody ale Sąd po co ? i z jakiej racji ? że pod wpływem alkoholu (legalny ) że sie zdenerwował (nie karalne ) za zniszczenia zapłaci ale jakia kara więzienia ? w d..pie sie poprzewracał;o w p…sdu z

  2. @Irek
    Czyli wg. twojej logiki „niemyślenia” złodziej złapany na gorącym uczynku powinien zostać puszczony wolno bez jakichkolwiek konsekwencji, no bo przecież towar oddał, nikt nie poniósł strat czyli tak naprawdę nic się nie stało….