Zderzenie wyglądało groźnie. Vivaro przewróciło się

uszkodzone auto(1)
fot. KMP Biała Podlaska

Przyczyną wczorajszego zdarzenia drogowego było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdy. Oba pojazdy zostały poważnie uszkodzone.

Wczoraj (16 marca) po godzinie 18.30 doszło do groźnie wyglądającej kolizji na skrzyżowaniu ul. Francuskiej i Al. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. 45-letni mężczyzna kierujący Oplem doprowadził do zderzenia z Audi kierowanym przez 25-letniego mieszkańca gminy Piszczac.

Ze ustaleń policjantów wynika, że 45-latek nie udzielił pierwszeństwa osobówce. W wyniku zderzenia pojazdów, Opel uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Uszkodzony został również znak drogowy.

Obaj kierowcy byli trzeźwi – Do szpitala przewieziony zostały kierowca Opla. Na szczęście jego obrażenia nie okazały się groźne, a całe zdarzenie zakwalifikowane zostało jako kolizja – pisze Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej komendy.

Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego 45-latek stracił uprawnienia do kierowania. Wobec mężczyzny skierowany do sądu zostanie również wniosek o ukaranie.

Udostępnij!

Komentarze: 4

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Za zwykłe wymuszenie pierwszeństwa ? Oczywiście uszkodzenia ewidentnie wskazują nie prawidłową prędkość audi. Chyba zabrali te uprawnienia niewłaściwej osobie.

  2. Myślę, że jest to zjawisko spowodowane pustymi ulicami. Dochodzi do sytuacji, kiedy w świadomości kierowców pojawia się myśl, jest pusto, to przycisnę gaz i będzie fajnie. Widziałem kierowcę jadącego ul. Brzeską z prędkością, która znacząco odbiegała od normy i zdrowego rozsądku. W tym przypadku i bez radaru można to było stwierdzić. Jednak w tym przypadku nic się nie stało, przynajmniej na odcinku ul. Brzeskiej. Tu jednak było inaczej. Zabijamy wirusa, a nie siebie. Nuda też jest straszna, ale można to zorganizować bezpieczniej.