Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Czytelniku !

Abyśmy mogli dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne, zdjęciowe oraz wideo i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści do Twojego zachowania. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

Kto administrować będzie Twoimi danymi?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Przedsiębiorstwo Kreatywne (dalej będziemy zwani „BIAŁA24”)). Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w polityce prywatności.

Jakie to dane?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów, ogłoszeń i innych funkcjonalności udostępnianych przez BIAŁA24, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności, między innymi aby:
• dopasować treści stron i ich tematykę, według Twoich zainteresowań
• zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług,
• dokonywać pomiarów statystycznych

Czy przekazujemy dane i komu?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie masz prawa?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę naciśnij przycisk „PRZEJDŹ DALEJ”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług BIAŁA24.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać zmieniając ustawienia w polityce prywatności (są tam również opisane wszystkie wszystkie definicje oznaczone symbolem).
ZESPÓŁ BIAŁA24

Po zderzeniu z ciężarówką osobówka wylądowała w rowie - Biała24

Po zderzeniu z ciężarówką osobówka wylądowała w rowie

DSC_0541
Fot. OSP Janów Podlaski, policja.lubelska.gov.pl

Jeden z pasażerów samochodu osobowego doznał obrażeń i trafił do szpitala. Przyczyną wypadku najprawdopodobniej była nadmierna prędkość.

Dzisiaj (17 maja) przed godziną 9 niedaleko Janowa Podlaskiego, w okolicy miejscowości Werchliś, doszło do zderzenia samochodu osobowego volvo z ciężarówką MAN. Dwie osoby podróżujące osobówką zostały ranne, jednak zdołały wyjść z auta o własnych siłach. Kierowcą auta był 18-letni mieszkaniec gminy Terespol.

– Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący samochodem osobowym marki volvo na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył bokiem w nadjeżdżającą z naprzeciwka ciężarówkę marki MAN. Siła zderzenia pojazdów była tak duża, że volvo wpadło do przydrożnego rowu z praktycznie całkowicie zmiażdżoną prawą stroną kabiny  – wyjaśnia kom. Wojciech Lesiuk z bialskiej komendy.

Poszkodowani zostali zabrani przez karetkę pogotowia ratunkowego. Wiemy już, że mamy do czynienia z wypadkiem drogowym. Pasażer volvo, również 18-letni mieszkaniec terespolskiej gminy, został przewieziony do szpitala z obrażeniami. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Komentarze: 4

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Mało wiarygodny artykuł. Kierowca Volvo wyprzedzal na 3 i nie zdążył się schować, a zakręt dopiero miał pokonywać. A druga sprawa. Skoro zabrali do szpitala to po co był helikopter?

  2. zero wiarygodności do zakrętu było jeszcze z 800 m , ta strona to pic na wodę żadnych konkretów same bajki