Święto studentów już dziś. Wiemy, kto i o której godzinie wystąpi

Święto studentów już dziś. Wiemy, kto i o której godzinie wystąpi 16

Tradycyjnie studenci odbiorą klucze do bram miasta i rozpoczną celebrowanie dni kultury studenckiej. I choć w tym roku juwenalia stanęły pod znakiem zapytania, to wszystko wskazuje na to, że impreza będzie udana. Portal Biała24 – www.bp24.pl objął patronat nad wydarzeniem.

Dwa dni (22-23 maja) wielkiej studenckiej zabawy umilą występy m.in. O.S.T.R, laureata Bestsellerów Empiku za najnowszy album „Życie po śmierci”, posiadacza wielu muzycznych nagród, rozpoznawalny przez tytuły takie jak ” Z góry na dół”, „Alcatraz” czy „Kochana Polsko”.

Na scenie zobaczymy również Tede, nominowanego do Eska Europe Music Awards, Fryderyków, autor kultowego ” Drin za drinem” czy „Wielkie joł”, a także gwiazdy młodego pokolenia hip-hopu. Wystąpią m.in. Dwa sławy, którzy otrzymali nagrodę „Sztosy 2014”  za singiel „Ciężki zawód”. Tego dnia będzie można również posłuchać młodego warszawskiego rapera Otsochodzi, który zadebiutował w 2012 roku albumem „Fejk Wers”. Fani rapu usłyszą także Imigranda, rapera pochodzącego z Łęcznej, autora ” Jak to się robi” czy „Kochać świat”.

Dla fanów muzyki tanecznej przewidziany jest występ zespołu Rewers oraz Mr Sebii’ego, twórcy piosenek takich jak „Rozwodu nie będzie”, ” Nie szukaj mnie”. Tradycyjnie juwenalia odbędą się w Parku Radziwiłłowskim.

Wiemy już, jak prezentuje się dokładny harmonogram dwudniowego studenckiego święta.

Święto studentów już dziś. Wiemy, kto i o której godzinie wystąpi 17

 

Udostępnij!

Komentarze: 4

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *