Zginął na miejscu. Motocyklem uderzył w ciągnik

DSC_0200
fot. KMP Biała Podlaska

Policjanci nadal badają szczegóły wczorajszego, tragicznego wypadku. Siła uderzenia była tak duża, że mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Wczoraj około godziny 21 dyżurny komendy policji odebrał informację o wypadku w Zakalinkach Kolonii. Zadysponowany tam patrol potwierdził zgłoszenie. 44-latek z Konstantynowa kierujący motocyklem marki BMW uderzył w wozu asenizacyjnego ciągniętego przez ciągnik rolniczy marki John Deer. Ciągnikiem kierował 21-latek z gminy Leśna Podlaska.

Siła zderzenia była tak duża, że motocyklista poniósł śmierć na miejscu. Prace i ustalanie okoliczności trwały przez kilka godzin pod nadzorem prokuratora. Przyczyna wypadku nie jest jeszcze znana.

Udostępnij!

Komentarze: 5

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Do tego co mnie wczoraj tj 8 września wyprzedzał w krzewicy na E30 o 19! Tak skończysz jak będziesz po tyle jeździł (o ile to już nie byłeś Ty).
    A teraz do super kierowców ognistych niezniszczalnych rumaków! Zachowujecie się jak święte krowy i wszystko wam wolno. Mało który z waszych diabelskich maszyn nie oślepia innych (jak widać w tym przypadku na niewiele to się zdało). Selekcja naturalna bedzie trwała, dopóki sami tego nie znienicie. A za takie prędkości w zachodnich krajach poszlibyście siedzieć. Niech to co się dzieje w naszych okolicach w ostatnich dniach Zmusi was do myślenia.

  2. Mon nie bądź taki mądry bo nie wiesz co ciebie spotka to że szybko jeżdżą i często sami sobie są winni to się zgodzę ale „nie szkoda takich ludzi” to trochę za mocne słowa :/