ZGL lokalnym operatorem usług telekomunikacyjnych*

ZGL lokalnym operatorem usług telekomunikacyjnych* 16
Zakład Gospodarki Lokalowej Spółka z o.o. w Białej Podlaskiej jest od 2013r. lokalnym operatorem usług telekomunikacyjnych. Spółka zatrudnia ekspertów w dziedzinie telekomunikacji i informatyki. Firmę tworzy zespół ludzi kreatywnych, pełnych pasji i zaangażowania.
W chwili obecnej firma posiada ponad 40 km szkieletowej sieci światłowodowej z 70 punktami dystrybucyjnymi. Dysponuje własnym numer w systemie autonomicznym AS oraz klasami adresowymi IP, posiada również nadany status LIR (Europejskiego operatora) z własnym węzłem w LIM.

Do realizacji usług wykorzystuje najnowsze i sprawdzone rozwiązania techniczne a głównym jej celem jest zapewnienie szybkiego i stabilnego dostępu do krajowych i światowych zasobów sieci Internet świadczonych  zarówno w technologii światłowodowej (FTTH) oraz techniki radiowej.

Wyjątkowo duże prędkości transmisji danych, jakie zapewnia technologia FTTH, gwarantują komfort i przyjemność podczas korzystania z Internetu. Z każdym rokiem prowadzenia działalności Spółka sukcesywnie powiększa zasięg sieci szkieletowo – dystrybucyjnej, co przekłada się na wzrost ilości osób i firm, które dzięki Zakładowi Gospodarki Lokalowej uzyskały dostęp do sieci Internet. O jakości świadczonych usług świadczy dynamicznie powiększająca się ilość abonentów i wieloletnie związanie klientów z Spółką.

Firma oferuje dostęp do sieci Internet dla firm i klientów indywidualnych na terenie miasta Biała Podlaska. W ofercie znajduje się wysokiej jakości, stabilny i niezawodny stały dostęp do sieci Internet w technologii światłowodowej (FFTH) oraz drogą radiową w paśmie 5GHz.
Spółka posiada również szeroką ofertę skierowaną do operatorów telekomunikacyjnych świadcząc usługi dostępu do sieci Internet z BGP, transmisję danych, dzierżawę światłowodów, kolokację urządzeń, transmisję danych pomiędzy lokalizacjami na terenie miasta.

Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi usługami, a wszystkich zainteresowanych szczegółami zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu 83 341 67 77 oraz drogą mailową pod adresem [email protected]

Zaufało już nam wielu klientów, Ty również przekonaj się, że warto korzystać z naszych usług!

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *