Zimowa laba pełna atrakcji

Zimowa laba pełna atrakcji 15
W ciągu dwóch tygodni dzieci będą miały okazję wziąć udział w aż dziesięciu różnego rodzaju zajęciach. Podczas spotkań z pewnością nie będzie miejsca na nudę.
Już za tydzień w naszym województwie rozpocznie się zimowa przerwa w nauce. Sprawdź, co przygotował Gminny Ośrodek Kultury w Łomazach we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną.

W pierwszym tygodniu ferii odbędzie się pięć spotkań. W poniedziałek i wtorek (29 i 30 stycznia) od 11 do 14 będą trwały warsztaty plastyczne. W środę (31 stycznia) i piątek (2 lutego) w tych samych godzinach zaplanowano warsztaty muzyczne. Natomiast w czwartek chętne dzieci pojadą na lodowisko. Opłata wynosi 10 zł. Dzieci poniżej 10 roku życia koniecznie muszą pojechać z opiekunem. Zapisać się można w Gminnej Bibliotece w Łomazach pod nr tel. 83 341-70-43 do 31 stycznia. Liczba miejsc ograniczona.

Podczas drugiego tygodnia ferii dzieci również będą miały okazję wziąć udział w pięciu zajęciach. W poniedziałek (2 lutego) o 12 rozpocznie się spotkanie z teatrem lalek. Uczestnicy obejrzą przedstawienie pt. Magiczny miód”. We wtorek (6 lutego) od 11 do 14 zaplanowano wspólne układanie puzzli w miejscowej bibliotece, a następnego dnia w tych samych godzinach warsztaty plastyczne. W czwartek (8 lutego) od 10 do 14 będą odbywały się warsztaty garncarskie, a w piątek o godzinie 10 ponowny wyjazd na lodowisko. Zasady obowiązują te same, co podczas wcześniejszego wyjazdu, z tym, że zapisać się można do 6 lutego.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *