Zimowa zabawa z gminą Łomazy

Zimowa zabawa z gminą Łomazy 16

Przed młodzieżą dwa tygodnie przerwy od nauki. Na szereg atrakcyjnych zajęć są zaproszone dzieci już od pierwszej klasy szkoły podstawowej.

Gmina Łomazy wyszła naprzeciw nudzie, która może spotkać tych, którzy nigdzie nie wyjeżdżają na ferie. Już od poniedziałku (11 lutego) od godziny 11 do 14 potrwają warsztaty techniczne. Następnego dnia odbędzie się szkolenie w ramach projektu “Kodowanie z Biblioteką” gdzie zajęcia poprowadzą roboty Photon. W środę (13 lutego) czeka na wszystkich muzyczny świat zabaw, a w czwartek (14 lutego) zajęcia plastyczne z motywem serca w tle z okazji walentynek. W tych dniach zabawa trwa od 11 do godziny 14. Natomiast w piątek (15 lutego) odbędzie się spektakl “Przygody kuleczki, czyli o wielkiej sile marzeń” w wykonaniu teatru “Ptasie Mleczko”. Na przedstawienie zaproszeni są wszyscy bez względu na wiek. Odbędzie się na godzinę 12.

Spotkania w kolejnych dniach, a dokładnie od poniedziałku (18 lutego) do środy (20 lutego) będą odbywać się w stałych godzinach – od 11 do godziny 14. Na uczestników czekają m.in. spotkanie z florystką na którym będzie można zgłębić tajniki robienia pięknych bukietów.

kres karnawałowy w pełni, dlatego gmina przygotowała także bal z tej okazji. Odbędzie się on w czwartek (21 lutego) od godziny 11. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w konkursie na najciekawszą kreację oraz pobawić się przy tanecznych zabawach. Ostatniego dnia w piątek (22 lutego) od godziny 11 do 14 będzie trwała interaktywna gra edukacyjna “Scottie Go” połączona z kursem programowania w bibliotece. Wszystkie zajęcia odbędą się w salach GOK w Łomazach.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *