Ziółko i Kuzyn Zenka zagrają nad Bugiem

Ziółko i Kuzyn Zenka zagrają nad Bugiem 16

Mateusz Ziółko czy Kuzyn Zenka to nie jedyne gwiazdy, które pojawią się na mielnickiej scenie podczas dwudniowej imprezy. Nie zabraknie innych atrakcji i sportu.

W najbliższą sobotę (29 czerwca) na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego w Mielniku odbędą się XXVIII Dni Mielnika. Impreza rozpocznie się o godzinie 17 koncertem zespołu „Chłopcy z Bandu”. Na scenie będzie można zobaczyć również lokalnych wokalistów.

O godzinie 18.20 publiczność rozgrzeją Trzy Gitary. To jedna z najlepszych formacji wykonująca przeboje Czerwonych Gitar i Trzech Koron.

Tuż po nich na scenie pojawi się Kuzyn Zenka – wschodząca gwiazda disco polo. Zyskał popularność dzięki nowym aranżacjom utworów Akcentu, Boysów czy Shazzzy.

Niekwestionowaną gwiazdą wieczoru będzie Mateusz Ziółko – wokalista i pianista. Był członkiem składu koncertowych projektów muzycznych, takich jak np. Michael Jackson Symfonicznie, Freddie Mercury Symfonicznie czy Queen Story. Występował jako support przed organizowanymi w Polsce koncertami zagranicznych artystów, takich jak m.in. Amy Macdonald, Coolio czy John Miles. Obecnie zasłyną ze swoich autorskich utwórów tj. „Na nowo” czy też „Szkło”.

Drugiego dnia imprezy (30 czerwca) o 13.15 wystartuje VI Mielnicka Dycha. Jest to 10 kilometrowy bieg organizowany corocznie. Dzieci będą mogły wystartować w biegu na 5 kilometrów.

Ziółko i Kuzyn Zenka zagrają nad Bugiem 17

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *