Złamał zasady podczas pandemii koronawirusa i miał przy sobie narkotyki

Złamał zasady podczas pandemii koronawirusa i miał przy sobie narkotyki 16

W chwili zatrzymania posiadał w kieszeni woreczki z amfetaminą. Młodzieniec wpadł w związku ze zgłoszoną interwencją dotyczącą nieprzestrzegania ograniczeń związanych z walką z koronawirusem.

W miniony czwartek przed godz. 18 dyżurny bialskiej komendy został poinformowany o grupie młodych mężczyzn, którzy przemieszczają się ulicami Białej Podlaskiej nie stosując się do obowiązujących zasad bezpieczeństwa wprowadzonych w związku z pandemią koronawirusa. – Na ul. Parkowej policjanci zauważyli grupę mężczyzn. Jeden z nich, na widok nadjeżdżającego radiowozu próbować uciec. Okazało się, że jest to 17-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej – informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

Policjanci w  jego kieszeni znaleźli dwa woreczki z zawartością białego proszku. Po wykonaniu wstępnego badania potwierdzili, że zabezpieczone substancja to amfetamina. 17-latek był nietrzeźwy, miał prawie dwa promile. 17-latek zatrzymany został do wyjaśnienia, został też ukarany mandatem karnym za naruszenie przepisów w związku z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia.

Tego dnia bialscy wystawili w sumie 7 mandatów karnych.

Udostępnij!

Komentarze: 5

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

    1. ziemba jak nic nie zrobią ,on sam sobie zrobił,jest cpunem i alkocholikiem a takich sie ludzi nie poważa,\-w srodowisku jest gitem ale tak naprawde jest cwel-m