Złapano włamywaczy. Byli znani policji

Złapano włamywaczy. Byli znani policji 16

Policjanci ustalili kto dokonał włamania z kradzieżą. Okazało się, że sprawcy są znani policji. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

W ubiegły piątek (30 listopada) zarzut włamania do samochodu i kradzieży elektronarzędzi o wartości ponad 5 tysięcy złotych usłyszał 24-latek z gminy Wohyń i 18-latek z gminy Stara Kornica. Część sprzętu udało się odzyskać i zwrócić właścicielowi. Grozi im za to do 10 lat pozbawienia wolności.

Do kradzieży doszło w minionym tygodniu w Białej Podlaskiej. Narzędzia zniknęły z samochodu dostawczego marki Renault Master zaparkowanego na jednym z osiedlowych parkingów. Policjanci bardzo szybko ustalili, że Ci dwaj sprawcy mogą mieć z tym coś wspólnego. Od miesięcy przebywali na terenie miasta prowadząc wędrowniczy tryb życia. Ustalono również, że starszy z włamywaczy w lipcu tego roku włamał się do innego samochodu i ukradł akumulator i głośniki o wartości 250 złotych.

Policjanci ustalają czy mężczyźni nie są odpowiedzialni za inne włamania i kradzieże do których doszło na terenie miasta.

Udostępnij!

Komentarze: 2

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Brawo milicja. Brawo PiS. Wystarczyło dać podwyżki i słupki poszybowały wysoko, wysoko. Jak drzewiej konfetti ze śmigłowca.