Złapany na przewożeniu nielegalnego paliwa. Celnicy zatrzymali nietypowy transport

Złapany na przewożeniu nielegalnego paliwa. Celnicy zatrzymali nietypowy transport 15

Podczas kontroli drogowej okazało się, że mężczyzna przewozi nielegalną dostawę paliwa w bagażniku swojego auta. Służby celne zabezpieczyły znaleziony towar. Przeciwko zatrzymanemu toczy się postępowanie.

W miniony piątek (2 lutego) podczas kontroli drogowej w miejscowości Koroszczyn w powiecie bialskim został zatrzymany 41–letni obywatel Polski.

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej wspólnie z funkcjonariuszami Lubelskiego Urzędu Celno–Skarbowego z Oddziału w Białej Podlaskiej podczas wykonywania czynności kontrolnych, w samochodzie marki Audi, którym podróżował mężczyzna znaleźli 18 plastikowych beczek o pojemności 30 litrów każda. Jak się okazało 41–latek w bagażniku swojego auta przewoził 540 litrów oleju napędowego. Kierowca pojazdu nie był w stanie wytłumaczyć źródła pochodzenia paliwa.

Złapany na przewożeniu nielegalnego paliwa. Celnicy zatrzymali nietypowy transport 16

 

Wartość przewożonego paliwa wstępnie oszacowano na 2430 złotych. Funkcjonariusze Lubelskiego Urzędu Celno – Skarbowego zabezpieczyli towar prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *