„Złotymi Piórami” nagrodzono kilkudziesięciu uczniów

DSC_3881

Za najlepsze wyniki w nauce oraz nagrody w ogólnopolskich olimpiadach i konkursach tym razem wyróżniono 54 uczniów bialskich szkół.

Nagrody Prezydenta Miasta Biała Podlaska powędrowały do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Szansę na takie wyróżnienie mieli wybitni uczniowie posiadający wysoką średnią, wzorowe zachowanie, a także sukcesy w ogólnopolskich olimpiadach i konkursach.

Nagroda Prezydenta Miasta Biała Podlaska „Złote Pióro”:

Szkoły podstawowe:

1. Szymon Adam Rosa – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia

2. Olga Magdalena Tryk – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia

3. Jakub Bagiński – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia

4. Laura Nowak – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia

5. Zofia Sudewicz – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia

6. Jakub Malczewski – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

7. Jakub Teodorczuk – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej

8. Piotr Jaroszkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego

9. Maria Mich – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego

10. Kinga Lipicka – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego

11. Filip Domański – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego

12. Filip Lewtak – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego

13. Marcel Mazuruk – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego

14. Maciej Adamczyk – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego

15. Weronika Uścińska – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego

16. Maria Dmochowska – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

17. Karolina Maria Danieluk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

18. Aleksandra Chomiuk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

19. Ewa Ciejpa-Klimaszewska – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

20. Aleksandra Gałabuda – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

21. Aleksandra Łukaszuk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

22. Joanna Maruszak – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

23. Aleksandra Mazurek – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

24. Jakub Sobolewski – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

25. Magdalena Panek – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

26. Paweł Mańko – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

27. Kamila Mańko – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

28. Mateusz Jan Korniluk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

29. Maja Stefaniuk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

30. Maciej Jan Stola – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

31. Wanda Pajczuk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej

32. Dawid Męczyński – Społeczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza

33. Karolina Biegajło – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida

34. Maria Dorota Barszcz – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida

 

Gimnazja:

1. Gabriela Kosińska– Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

2. Michał Piwoński – Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

3. Bartłomiej Sienkiewicz – Publiczne Gimnazjum nr 4 Marszałka Józefa Piłsudskiego

4. Szymon Dudek – Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

5. Ina Stefaniuk – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II

6. Piotr Sawtyruk – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II

7. Oliwia Remiszewska – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II

8. Maciej Piszcz – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II

9. Damian Bartłomiej Łozak – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II

10. Kacper Kuźmiuk – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II

11. Bartłomiej Danieluk – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II

12. Gabriela Jabłońska – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II

13. Mateusz Kasprowicz – Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida

 

Szkoły ponadgimnazjalne:

1. Gabriela Maria Szewczuk – I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego

2. Mariam Zakariashvili – I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego

3. Jagoda Uryniuk – I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego

4. Michał Warakomski – I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego

5. Mateusz Boczyło – IV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica

6. Klaudia Wioletta Małyszko – Zespół Szkół Zawodowych nr 1

8. Magda Wiktoruk – Zespół Szkół Zawodowych nr 1

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *