Zmiana w ruchu na Warszawskiej. Rozpoczyna się budowa

Zmiana w ruchu na Warszawskiej. Rozpoczyna się budowa 16

Rusza budowa ulicy Warszawskiej w Białej Podlaskiej. Na odcinku od skrzyżowania z ulicą Kopernika do posesji nr 65A od najbliższego poniedziałku (30 marca) zmieniona zostanie organizacja ruchu. Potrwa do 30 maja.

Ruch pojazdów ciężarowych będzie odbywał się trasą DK2 oraz Janowską i Zamkową. Pojazdy o wadze poniżej 10 ton będą kierowane do wyznaczonych objazdów. Przystanki autobusowe zostaną przeniesione na ulicę Sławacińską.

Podczas pierwszego etapu zamknięty do 20 kwietnia zostanie odcinek od posesji numer 65A do ulicy Spacerowej.Zmiana w ruchu na Warszawskiej. Rozpoczyna się budowa 17Kolejny etap to budowa ulicy od Spacerowej do skrzyżowania z Pokoju. Tam prace potrwają od 20 kwietnia do 4 maja.Zmiana w ruchu na Warszawskiej. Rozpoczyna się budowa 18Trzecia część robót wymagała będzie zamknięcia drogi od skrzyżowania z ulicą Pokoju do ulicy Kopernika. Nie przejedziemy tym odcinkiem od 4 do 18 maja.Zmiana w ruchu na Warszawskiej. Rozpoczyna się budowa 19Ostatni, czwarty etap to zamknięcie drogi od skrzyżowania z ulicą Kopernika do zmodernizowanej już w 2018 roku części Warszawskiej. Od 18 do 30 maja ruch zostanie wstrzymany na tym odcinku, a objazd odbywał się będzie ulicami Kopernika, Akademicką oraz Artyleryjską. Przystanki autobusowe wrócą do pierwotnej lokalizacji. Zmiana w ruchu na Warszawskiej. Rozpoczyna się budowa 17

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *