Zmieniają się dyrektorzy szkół

Zmieniają się dyrektorzy szkół 16

W trzech bialskich szkołach rozstrzygnięto konkursy dyrektorskie. W jednej z nich zmienia się dyrektor. W dwóch pozostałych dyrektorzy pozostają na kolejną kadencje.

Najważniejsza zmiana jaka zaszła to w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 przy ulicy Leszczynowej. Maciej Kosik, dotychczasowy dyrektor w tym roku odchodzi na emeryturę. O jego fotel walczyło trzech kandydatów: Marzena Paszkowska oraz Grzegorz Szyc, oboje wicedyrektorzy placówki a także Marcin Szwed, nauczyciel historii i przedsiębiorczości. Ten ostatni konkurs wygrał.

Delikatna zmiana dokona się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4. Dotychczasowa pełniąca obowiązki dyrektora Aleksandra Dopierała zostanie od 1 września dyrektorem placówki. Była jedyną kandydatką. Wcześniej była wicedyrektorem Staszica.

W bialskim Ekonomiku na stanowisku dyrektorskim pozostaje  Ireneusz Długołęcki. Kieruje szkołą od 2014 roku i był jedynym kandydatem.

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Uważam że to najgorszy wybór, ta osoba nie nadaje się na dyrektora bo nie ma profesjonalnego podejścia do ludzi,jedynie nadaje się na stołek późnego.