Zmieniliśmy się na lepsze. Rośnie nam oglądalność

Zmieniliśmy się na lepsze. Rośnie nam oglądalność 15

Po ponad dwóch miesiącach działania nowej wersji naszej strony – według niezależnej platformy Alexa – jesteśmy liderem mediów lokalnych w powiecie bialskim oraz w mieście Biała Podlaska.

Alexa dostarcza informacji na temat generowanego ruchu do innych stron internetowych. Działa od ponad 20 lat.

Według tej platformy portal bp24.pl zajmuje 3388 miejsce w Polsce. Przed nami są między innymi portale ze znacznie większych miast oraz portale regionalne, a także ogólnokrajowe. Kolejne miejsce wśród internetowych platform zajmuje portal urzędu miasta Biała Podlaska, znajdujący się na 15093 pozycji. Trzecie miejsce należy do portalu jednej z lokalnych gazet – 17267 pozycja. Inna strona zajmuje miejsce 29188.

Tuż za nami, na 3969 miejscu, jest portal regionalny należący do katolickiego radia, który również opisuje wydarzenia z naszego terenu.

Ponadto, z grona lokalnych stron to nasz portal cieszy się największą liczbą polubień na portalu społecznościowym Facebook – lubi nas niemal 22 tys. osób.

Dziękujemy naszym czytelnikom za zaufanie.

Mimo to nie spoczywamy na laurach. Ciągle wprowadzamy nowości. Od kilku tygodni można korzystać z kalendarza wydarzeń, a już wkrótce uruchomimy moduł do szybkiego i łatwego przesyłania informacji do nas za pomocą telefonu oraz komputera.

Wszysto co istotne,

Biała24 – www.bp24.pl

Udostępnij!

Komentarze: 6

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. No nie wiem czy na lepsze, te namolne reklamy po każdym artykule strasznie denerwujące, chyba przestanę tu zaglądać A szkoda bo chciałabym wiedzieć co dzieje się e Białej i okolicy.