Znaleziono ciało mężczyzny. Ma liczne obrażenia

Znaleziono ciało mężczyzny. Ma liczne obrażenia 15
fot. archiwum

Dwie osoby zatrzymano w związku z podejrzeniem o spowodowanie śmierci. Okoliczności zgonu 61-latka, którego zwłoki znaleziono przed dwoma dniami rozpatruje prokuratura.

We wtorek (24 lipca) na Komisariat Policji w Międzyrzecu Podlaskim wpłynęła informacja o śmierci jednego z mieszkańców miasta. Zwłoki mężczyzny zostały znalezione w jego własnym mieszkaniu przez krewnego.

– Zatrzymano dwie osoby, które są podejrzane o pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Są to 51-letnia Dorotę N. i 46-letni mężczyzna, Marian B.  Aktualnie odbywają się czynności procesowe z ich udziałem – są przesłuchiwani w charakterze podejrzanych. Zapewne po zakończeniu tych czynności prokurator podejmie decyzję o ustaleniu czynności zapobiegawczych, niewykluczone, że wystąpi z wnioskiem o tymczasowy areszt. Wstępne oględziny zwłok nie pozostawiają wątpliwości co do udziału osób trzecich w tym zdarzeniu. Szczegółowa sekcja zwłok prowadzona przez lekarzy medycyny sądowej odbędzie się dnia jutrzejszego – komentuje Piotr Sitarski z Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Mężczyzna pochodzi z Międzyrzeca Podlaskiego, zaś o kobiecie takie informacje są nieznane. Z pewnością dwójka tych osób oraz pokrzywdzony znali się i utrzymywali ze sobą kontakt. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Radzyniu Podlaskim.

Udostępnij!

Komentarze: 2

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *