Znaleźli narkotyki w lodówce. Można było sprzedać 200 porcji

Znaleźli narkotyki w lodówce. Można było sprzedać 200 porcji 16

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych odpowie 26-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. W miejscu jego zamieszkania policjanci ujawnili narkotyki, które wystarczyłyby do sporządzenia około 200 porcji dealerskich.

– W ubiegły wtorek policjanci Wydziału Kryminalnego bialskiej komendy weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta. Z ich informacji wynikało, że mieszkający tam 26- latek posiadać może znaczne ilości środków odurzających. W trakcie prowadzonych na miejscu czynności policjanci ujawnili susz roślinny oraz biały proszek a także tabletki. Zapakowane w woreczki foliowe środki ukryte były w lodówce – informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

Po przeprowadzeniu wstępnego badania policjanci potwierdzili, że zabezpieczone środki to marihuana, amfetamina oraz tabletki ekstazy. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia około 200 porcji dealerskich tych narkotyków.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Za popełniony czyn grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *