Znaleźli u niego narkotyki. Trafił za kratki

Znaleźli u niego narkotyki. Trafił za kratki 16

Tymczasowy areszt czeka 32-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, którego podejrzewano o posiadanie znacznej ilości narkotyków.

– W miniony wtorek funkcjonariusze uzyskali informację, że 32-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej może być w posiadaniu większej ilości narkotyków. Początkowo policjanci przeszukali samochód należący do mężczyzny – wyjaśnia podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy bialskiej komendy.

W aucie 32-latka kryminalni znaleźli dwa woreczki – jeden z marihuaną, drugi z amfetaminą. Mężczyzna oświadczył, że środki te posiada na własny użytek. Jednak w jego mieszkaniu policjanci znaleźli więcej nielegalnego towaru. – Łącznie funkcjonariusze ujawnili narkotyki, z których można by uzyskać ponad 600 porcji dealerskich – informuje rzecznik.

Mieszkaniec Białej Podlaskiej został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie, a stamtąd doprowadzony na przesłuchanie do prokuratury. Na jej oraz policji wniosek bialski sąd zastosował wobec 32-latka środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu. Posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

 

materiał wideo: lubelska.policja.gov.pl

Udostępnij!

Komentarze: 4

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. trzy miesiące aresztu ??? Bezwzględna kara jak na takiego niebezpiecznego przestępcę, ale najlepiej byłoby go spalić, poćwiartować i rozsypać prochy na rondzie kaczyńskiego zaraz po zakończeniu procesji z trzema kiecunami