Znamy zwycięzców powiatowego konkursu

Dawid-Jaszczuk
fot. powiatbialski.eu

Uczestnicy konkursu mieli do wyboru dwa tematy prac. Jednym z nich były „Wartości i szlachetne ideały” natomiast drugi  to „Wiele dróg, jeden cel”. Oba mogły dotyczyć zarówno życia sportowego, jak i pozasportowego.

Powiatowy Konkurs Plastyczny został zorganizowany przez Klub Olimpijczyka w Terespolu. Motyw przewodni artystycznej rywalizacji doskonale wpisywał się w obchody 100-lecia powstania PKOL. Uczestnicy mieli za zadanie przedstawić w swoich pracach drogi wiodące do sukcesów. Mogły to być zarówno praca, pot, łzy, wzloty i upadki czy kontuzje, ale także przeciwności atmosferyczne czy przeszkody, które tkwią w człowieku. Rozstrzygnięcie odbyło się 25 kwietnia.

Jury po zapoznaniu się z pracami przyznało nagrody. W kategorii „Licealiada” zwyciężyła Wiktoria Wowczeniuk (ALO Terespol). Wśród uczniów od klasy VI do III gimnazjum najlepsza okazała się Paulina Stukanowa (Gimnazjum nr 2 Terespol). Na drugim miejscu znalazła się Aleksandra Kisiel (SP Sławatycze), a na trzecim Justyna Witkowska (SP Neple). W tej kategorii wyróżnienie zdobył Mikołaj Kratiuk (SP Sławatycze). Spośród uczniów od klasy I do V szkoły podstawowej zatriumfował Dawid Jaszczuk (SP Swory). Wyróżnienia przyznano Łukaszowi Pawluczukowi (SP Neple), Natalii Przygockiej (SP nr 1 Terespol) i Julii Danieluk (SP nr 1 Terespol).

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *