Znęcał się nad żoną. Miał broń

Znęcał się nad żoną. Miał broń 16

45-latek miał znęcać się nad żoną. Groził jej bronią gazową, na którą dodatkową nie miał  pozwolenia. Teraz trzy miesiące spędzi w areszcie.

W sobotnią noc dyżurny Komisariatu Policji w Terespolu powiadomiony został o awanturującym się mieszkańcu gminy Kodeń. – Z relacji zgłaszającej wynikało, że mąż jest wobec niej agresywny oraz używa broni gazowej. Skierowani na miejsce interwencji policjanci ustalili, że mężczyzna będąc w stanie nietrzeźwości wszczął awanturę domową, w trakcie której zaczął szarpać oraz bić kobietę a także groził jej pozbawieniem życia. W trakcie całego zdarzenia mężczyzna dodatkowo wyszedł na podwórko, gdzie oddał strzały z broni gazowej. 45-latek został zatrzymany przez policjantów i z interwencji trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze zabezpieczyli również broń, na którą mężczyzna nie miał pozwolenia – informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów. Wczoraj Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej zastosował wobec 45-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Za popełnione czyny grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Znęcał się nad żoną. Miał broń 17

Udostępnij!

Komentarze: 3

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *