Zobaczył policjantów i wyrzucił narkotyki

Zobaczył policjantów i wyrzucił narkotyki 16

Mężczyzna wpadł, kiedy na widok mundurowych wyrzucił z auta zawiniątko z narkotykami. Dodatkowo próbował uniknąć odpowiedzialności odjeżdżając z miejsca zdarzenia. 35-latek usłyszał już zarzuty.

Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór na ul. Orzechowej w Białej Podlaskiej. – Policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego zauważyli stojącą na poboczu Toyotę. Na widok mundurowych siedzący w aucie mężczyzna wyrzucił woreczek z suszem roślinnym. Po tym auto odjechało około 100 metrów. Kiedy kierowca toyoty zauważył, że radiowóz zatrzymał się przy wyrzuconym pakunku z impetem odjechał z miejsca zdarzenia – podkreśla podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

Policjanci szybko jednak zatrzymali uciekające auto. Za kierownicą toyoty siedział 35-letni obywatel Białorusi. Mężczyzna przewoził też pasażera. 35-latek zatrzymany został do wyjaśnienia, natomiast nielegalne środki zostały zabezpieczone. Po przeprowadzeniu wstępnego badania policjanci potwierdzili, że zabezpieczony susz to marihuana.

35-latek usłyszał już zarzut i przyznał się do winy. W rozmowie z zatrzymującymi go policjantami oświadczył, że po prostu miał „pecha”. O dalszym losie 35-latka zadecyduje sąd. Popełniony czyn zagrożony jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *