Zostań lokalnym herosem

Zostań lokalnym herosem 16
fot. Szlachetna Paczka rejon Biała Podlaska

Jeśli lubisz zarządzać projektami i ludźmi, potrafisz organizować eventy, a także łatwo nawiązujesz kontakty zostań liderem Szlachetnej paczki w rejonie Biała Podlaska. Zgłoś się już teraz!

Przy współpracy ze szlachetną paczką możesz zyskać rozwój osobisty, wartościowe kontakty, a także realny wpływ na świat, w którym żyjesz.

Twoimi zadaniami będzie między innymi budowanie zespołu wolontariuszy i zarządzanie ich pracą oraz rozwój jego członków. Ponadto będziesz miał bezpośredni wpływ na pomoc potrzebującym rodzinom. Do Twoich zadań należała będzie także organizacja Finału Ogólnopolskiego Projektu Pomocowego w Twoim rejonie (paczka) lub niesamowitego wydarzenia z udziałem dzieci i wolontariuszy (akademia). Po zakończeniu akcji Twoim obowiązkiem będzie także podsumowanie projektu w Twoim rejonie/kolegium, które pozwoli na rozwój kolejnej edycji.

Jeśli chcesz zmieniać świat, jesteś otwarty na drugiego człowieka, masz motywację do rozwoju i jesteś gotowy pracować intensywnie – zgłoś się już dziś na stronie internetowej www.superw.pl!

Jedynym warunkiem jest ukończone 18 lat.
Kolejność składanych zgłoszeń ma znaczenie.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *