Zostań tancerzem z Dance Academy Studio

51368847_1668006276632728_8511677702296567808_n

Ruszył nowy nabór dzieci, młodzieży i dorosłych do akademii tańca Dance Academy Studio działającej przy Bialskim Centrum Kultury. Od września grupa rozpoczyna prace nad nowymi choreografiami w takich formach jak jazz, hip-hop, modern, show dance czy też balecie.

Celem akademii jest szkolenie tancerzy do występów na scenie i w zawodach tanecznych. Najmniejsi tancerze zaczną od prostych zajęć tanecznych. Z czasem przechodząc do bardziej zaawansowanych grup, uczestnicząc w przygotowywaniu profesjonalnych prezentacji estradowych. Ważnym elementem działalności szkoły jest grupa tańca dla dorosłych, którzy chcą w aktywny sposób spędzić swój wolny czas.

Wszystkie DAS zajęcia odbywają się w Bialskim Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego na ul. Warszawskiej 11. Prowadzą je doświadczone i wykwalifikowane instruktorki – Karolina Brodzik Zaremba oraz Olesia Myronenko.

Osoby, które nie są zdecydowane, a pragną poznać bliżej DAS mogą wziąć udział w bezpłatnych, otwartych zajęciach. Odbywają się one do końca sierpnia. Uruchomione zostały także lekcje otwarte we wrześniu.

Obecnie Akademia Tańca liczy 150 tancerzy od 4 roku życia, tworząc pięć grup dziecięcych, pięć młodzieżowych i grupę tańca dla dorosłych i rodziców tancerzy. Zespół aktywnie uczestniczy w życiu kulturalnym Białej Podlaskiej. Zespół ma na swoim koncie ponad 300 tytuł wytańczonych na regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach tanecznych.

Szczegółowe informacje na temat zajęć i lekcji otwartych można uzyskać u kierownika artystycznego DAS – Karoliny Zaremby lub pod numerem telefonu 501 172 408.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *