Zrozumieć, dotknąć, korzystać. Cały rynek IT w jednym miejscu

DSC_8124

W jednym miejscu i czasie zgromadziło się kilkunastu wystawców sprzętu komputerowego, nowoczesnych urządzeń multimedialnych i oprogramowania. Wszystko to dla nowoczesnych, cyfrowych szkół, które pragną iść z duchem czasu.

W miniony wtorek (5 czerwca) w sali widowiskowej BCK w Białej Podlaskiej już po raz drugi odbyły się Bialskie Targi IT dla Edukacji. Wydarzenie skierowane było do dyrektorów, informatyków, nauczycieli i wszystkich tych, których pasją są nowe technologie cyfrowe. Organizatorem targów była firma JB Multimedia przy wsparciu Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

– Mamy rozwiązania, których do tej pory jeszcze nie pokazywaliśmy. Sprzęt, oprogramowanie, laboratoria cyfrowe, planetarium, sprzęt optyczny – wylicza Mieczysław Banaszczuk z JB Multimedia. – Cała masa różnych rozwiązań, które już goszczą w niektórych szkołach, a w niektórych dopiero będą. Można przyjść, zapytać konsultantów, zobaczyć jak te rozwiązania wyglądają.

Program targów składał się z kilku bloków takich jak m.in. bezpieczna i stabilna szkoła, wszechstronna szkolna pracownia komputerowa, druk, urządzenia do projekcji obrazu i emisji dźwięku oraz pomoce dydaktyczne.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *