Zwarcie wywołało pożar. Spłonął budynek mieszkalny

Zwarcie wywołało pożar. Spłonął budynek mieszkalny 16

Dzisiaj w nocy ogień zajął budynek mieszkalny. Do akcji przystąpiło siedem zastępów straży. Prawdopodobną przyczyną było zwarcie instalacji elektrycznej.

Dzisiaj w nocy (4 marca) w Dąbrowicy Dużej strażacy zostali wezwani do pożaru. Okazało się, że płonie drewniany budynek mieszkalny pokryty blachą. Na miejsce przybyło siedem zastępów straży z Białej Podlaskiej i okolic. Wezwano również pogotowie, policje oraz pogotowie energetyczne.

Przyczyną pożaru było prawdopodobnie zwarcie instalacji elektrycznej. Straty szacowane są na około 200 tysięcy złotych. W chwili pożaru nikt nie przebywał w budynku.

Udostępnij!

Komentarze: 15

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Ty mysl baranie co piszesz ,,podpalili,, gdzie spadlo tyle sniegu zeby takiego bałwana ulepić,. Ludzie stracili dach nad głowa

  2. Panie strażak – a Pan by swój dom podpalił?! Bo moja owdowiała w zeszłym roku Siostra z dziećmi straciła dach nad głową i dorobek życia a ma tyle lat, że nie czas na nowy start.

   Na szczęście Wspaniali Ludzie ruszyli z pomocą za co w jej imieniu bardzo dziękuję,
   a pana panie strażak po prostu olejemy!!!

  1. Ludziom stała się życiowa tragedia, a Wy krytycy wielcy bez serca.
   Najgorszemu wrogowi nie życzę tego co oni przeżyli.
   A ile wart jest plac plus wszystko co było tam u Tych ludzi, to tak naprawdę co Cię to obchodzi, nie masz swego życia?
   Zobaczcie w ogłoszeniach jak drogo ludzie same place sprzedają bez domu, bez budynków gospodarczych.

  1. Mam nadzieje iż pan/pani w swojej wypowiedzi uwzględnił również straty rzeczy osobistych , elektroniki i rzeczy wartościowych ? Oraz to , że ta rodzina została dosłownie bez niczego nawet bez dokumentów ?

 1. Załóżmy zbiórkę dla tej rodziny na odbudowę domu… Jeśli taka już powstała to jeśli to możliwe to proszę o wrzucenie linku tutaj:)

 2. SPROSTOWANIE !!! Zamiast ” W chwili pożaru nikt nie przebywał w budynku ” powinno być – W chwili przybycia straży pożarnej już nikt nie przebywał w budynku . Rodzina uciekała z płomieni przez okno . Jedna osoba doznała oparzeń .