Już 30 czerwca na Placu Wolności w Białej Podlaskiej odbędzie się wielkie sportowe wydarzenie – Rowerowa Sztafeta, która zakończy rywalizację w ramach ogólnopolskiej inicjatywy Rowerowa Stolica Polski. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00 i potrwa aż do północy.
Do ostatniej chwili, aby stworzyć z mieszkańcami miasta zdobywać kilometry i powalczyć o Superpuchar, o który Biała Podlaska konkuruje z Nową Solą. Kulminacja wieczoru będzie specjalnym rajdem z niespodzianką, odbędzie się na godzinę 22:00. Przeciwnie, o 23:40 uczestnicy rozpoczętego finałowego okrążenia wokół Placu Wolności, a równo o północy, która jest oficjalna rywalizacja.
Organizatorzy – Prezydent Miasta Michał Litwiniuk, Bialskie Centrum Kultury oraz PEC Biała Podlaska – przygotowali dodatkową atrakcję dla uczestników. Każdy, kto podczas sztafety przejedzie co najmniej 30 kilometrów z włączoną aplikacją Aktywne Miasta i przypisze aktywność do miasta Biała Podlaska, otrzymasz upominek.
Wydarzenie to nie tylko szczególne do wspólnego działania i szczególnego czasu, ale również wyraz sprzeciwu w ogólnopolskim wyzwaniu rowerowym.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze