Reklama

Aż siedem osób zmarło z zakażeniem koronawirusem. 130 nowych zakażonych

Otrzymaliśmy złe informacje dotyczące zakażeń koronawirusem. Siedem osób zmarło a 130 otrzymało wynik na obecność wirusa w organizmie z naszego regionu. 

Sanepid poinformował o śmierci dwóch mieszkańców Białej Podlaskiej oraz pięciu powiatu bialskiego. Są to mężczyzna lat 72- pochodził  z Białej Podlaskiej- miał choroby współistniejące, mężczyzna lat 90- pochodził  z Białej Podlaskiej- miał choroby współistniejące, mężczyzna lat 88-pochodził z powiatu z bialskiego - miał choroby współistniejące, mężczyzna lat 66- pochodził z powiatu z bialskiego - miał choroby współistniejące, mężczyzna lat 81- pochodził z powiatu z bialskiego - miał choroby współistniejące. kobieta lat 87- pochodziła z powiatu z bialskiego - miała choroby współistniejące, oraz mężczyzna lat 84- pochodził z powiatu z bialskiego - miał choroby współistniejące.

Wojewoda poinformował o 130 zakażeniach minionej doby na na naszym terenie. 60 osób to mieszkańcy Białej Podlaskiej oraz 7o z powiatu bialskiego.

Reklama

Obecnie w powiecie jest 214 aktywnie zakażonych, ozdrowiało 293 a zmarło 11. W Białej Podlaskiej zakażonych jest 207 osób, 175 ozdrowiało i 4 zmarły. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo bp24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości