Reklama

AZS AWF Biała Podlaska pokonuje AZS UW Warszawa w 5. kolejce Ligi Centralnej

W sobotę 11 października drużyna AZS AWF Biała Podlaska rozegrała mecz w ramach 5. kolejki Ligi Centralnej mężczyzn, w którym podjęła AZS UW Warszawa i zwyciężyła wynikiem 38:33.

Podczas sobotniego meczu w hali ACEPiR przy ulicy Marusarza w Białej Podlaskiej drużyna AZS AWF Biała Podlaska zmierzyła się z AZS UW Warszawa. Mecz odbył się w ramach 5. kolejki rozgrywek Ligi Centralnej mężczyzn. Gospodarze utrzymywali przewagę przez większość meczu i zakończyli spotkanie z drużyną z Warszawy z wynikiem 38:33. Tytuł najlepszego zawodnika meczu powędrował do bramkarza AZS AWF - Wiktora Kwiatkowskiego.

Przerwę pomiędzy połowami meczu urozmaicili kibicom natomiast tancerze z bialskiej szkoły tańca Boogie Town, którzy zaprezentowali widowiskowy występ taneczny.

Kolejny mecz w hali przy ul. Marusarza “biało-zieloni” rozegrają we wtorek 21 października. Będzie to spotkanie w ramach rozgrywek Pucharu Polski, zmierzą się wtedy z drużyną Azoty-Puławy.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 13/10/2025 07:26
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo bp24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości