Bialscy kryminalni zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym. Przez kilka miesięcy ukrywał się za granicą, ale po powrocie do Polski szybko wpadł w ręce policji.
Do zatrzymania doszło wczoraj na terenie miasta. Funkcjonariusze zapukali do drzwi jednego z mieszkań, gdzie- według ich ustaleń- miał przebywać poszukiwany. Wszystko wskazywało na to, że mężczyzna jest w środku, jednak nie reagował na pukanie ani wezwania.
34-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od września ubiegłego roku. W tym czasie przebywał poza granicami kraju. Gdy wrócił, policjanci szybko ustalili jego miejsce pobytu.
Mężczyzna do samego końca liczył, że uda mu się uniknąć zatrzymania. Nawet gdy został poinformowany, że policja wejdzie do mieszkania siłą, nie otworzył drzwi i udawał, że nikogo nie ma w domu.
Funkcjonariusze nie mieli jednak wątpliwości i zdecydowali się na siłowe wejście. W środku zastali 34-latka leżącego na łóżku- udawał, że śpi.
Mężczyzna był poszukiwany za przestępstwo polegające na zmuszaniu innej osoby do określonego zachowania. Po zatrzymaniu został przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze