W Międzyrzecu Podlaskim odbyło się spotkanie parlamentarzystów i samorządowców z przedstawiceilami Stowarzyszenia Głos Młodości. Głównym tematem była rozmowa o powołaniu na terenie powiatu bialskiego Młodzieżowej Rady.
17 kwietnia w Urzędzie Miasta w Międzyrzecu Podlaskim odbyło się spotkanie działaczy Stowarzyszenia Głos Młodości z lokalnymi działaczami społecznymi, politykami, samorządowcami. Zaprzyjaźnieni z młodzieżą działacze przyjechali na zaproszenie zarządu stowarzyszenia.
- Odbyła się długa i niezwykle konstruktywna rozmowa, podczas której poruszono istotne dla młodzieży z terenu powiatu bialskiego tematy, takie jak ich możliwości działania, możliwości edukacyjne, plany na przyszłość i inicjatywy, które mogą zapobiec wyludnianiu i starzeniu się społeczeństwa naszego regionu. Fundamentalną kwestią na spotkaniu była sprawa inicjatywy stowarzyszenia - wniosku o utworzenie Młodzieżowej Rady Powiatu - podkreśla Kacper Budrewicz ze Stowarzyszenia.
Reklama
W spotkaniu brali udział Dariusz Stefaniuk, poseł na Sejm RP, Janusz Skółimowski, wicestarosta bialski, Paweł Łysańczuk, zastępca burmistrza Międzyrzeca Podlaskiej, Krzysztof Adamowicz, wójt gminy Międzyrzec Podlaski oraz Emil Bogucki, radny powiatowy.
- Goście, którzy na nasze zaproszenie pojawili się w poniedziałek nigdy nie odmawiają nam pomocy i zawsze nas wspierają. Podczas rozmowy rozmawialiśmy o dalszym wspieraniu naszych działań, pomocy finansowej, logistycznej i prawnej. Zapewniono nas, że tak jak dotychczas będziemy mogli liczyć na pomoc.- dodaje Budrewicz.
Reklama
Wydarzenie zakończyło się konferencją prasową, która była podsumowaniem rozmowy i dotychczasowych działań. Na koniec nasi goście podpisali List Poparcia dla inicjatywy utworzenia Młodzieżowej Rady Powiatu Bialskiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Dobrze jest Dyrektor bialskiego szpitala był widziany w Janowie lubelskim na spotkaniu ze swoim guru j.k. Myślę że przywiezie prezent ,Jest super. Synonim PiS to ściek
oczywista oczywistość
Dobrze jest Dyrektor bialskiego szpitala był widziany w Janowie lubelskim na spotkaniu ze swoim guru j.k. Myślę że przywiezie prezent ,Jest super. Synonim PiS to ściek
oczywista oczywistość