Reklama

Dance Academy Studio – triumf w Białymstoku! 11 pucharów i wiele medali dla młodych tancerzy z Białej Podlaskiej

Niesamowite osiągnięcie młodych tancerzy z Białej Podlaskiej! Dance Academy Studio podbiło scenę, zdobywając aż 11 pucharów na prestiżowym festiwalu. Jak im się to udało?

Bialscy tancerze święcą triumfy! Młodzi adepci sztuki tanecznej z Dance Academy Studio działającego przy Bialskim Centrum Kultury kolejny raz potwierdzili swój wyjątkowy talent. Na niedawno zakończonym Ogólnopolskim Festiwalu Form Scenicznych i Sztuki Baletowej w Białymstoku, nasi reprezentanci zdobyli aż 11 cennych pucharów.

Wśród licznych stylów tanecznych, takich jak modern, jazz, balet czy taniec współczesny, bialscy tancerze zaprezentowali niezwykłą energię i umiejętności. Ich występy w kategoriach solo, duetów oraz formacji zachwyciły zarówno publiczność, jak i profesjonalne jury.

Reklama

Dance Academy Studio to prawdziwa kuźnia talentów. Pod okiem doświadczonej trenerki Karoliny Brodzik Zaremby, młodzi tancerze rozwijają swoje pasje i osiągają spektakularne sukcesy. Tegoroczne wyniki są tego najlepszym dowodem – aż 203 medale i 52 puchary to imponujący wynik, który świadczy o ciężkiej pracy i zaangażowaniu całej grupy.

Gratulujemy wszystkim tancerzom oraz ich trenerce! Wasze osiągnięcia są inspiracją dla innych i dowodem na to, że z pasją i determinacją można osiągnąć wszystko.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo bp24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości