Joanna Kozłowiec po rezygnacji Grzegorza Siemakowicz z funkcji radnego miasta Biała Podlaska może obejmie ten mandat. W wyborach startowała z listy Koalicji Obywatelskiej.
W 2018 roku Joanna Kozlowiec startowała z listy Koalicji Obywatelskiej. Zdobyła wtedy 147 głosów. Nie udało jej się zdobyć mandatu radnego.
Po śmierci Stefana Parafiniuka mandat objął Grzegorz Siemakowicz, młody działacz Polskiego Stronnictwa Ludowego. Dziś (7 lutego) komisarz wyborczy wygasił jego mandat. Otworzyło to drogę do objęcia mandatu do kolejnej osoby z największym wynikiem na liście. Teraz musi oczekiwać na informacje od komisarza wyborczego.
Joanna Kozlowiec pełniła funkcję zastępcy dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej, przez pewien okres była jego rzecznikiem prasowym. Teraz pracuje w Siedlcach. Jest zastępcą dyrektora Siedleckiego Centrum Onkologii.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze