Reklama

Koniec Listopada z nowym singlem. Reklamiarze już na YouTube

Bialski zespół rockowy od wczoraj promuje swój nowym singiel.Koniec Listopada to grupa, która istnieje od 2016 roku.

Bialskim zespół Koniec Listopada wydał nowy singiel.

Reklamiarze to utwór o tym jak korporacje i mass media manipulują nami, opowiedziany z perspektywy jednostki. - W czasach kiedy wszystko jest produktem, okazuje się że produktem mogą być również nasze myśli, preferencje zakupowe, światopogląd czy styl życia - opowiada Paweł, członek zespołu.

Wszyscy zdają sobie sprawę, że tak jest lecz nic już nie jesteśmy w stanie zrobić bo spersonalizowane reklamy, wszystko na sprzedaż i monetyzacja każdego aspektu naszego życia, weszły już na tyle do naszej codzienności, że czujemy się jak ugotowane żaby, którym na początku było miło i ciepło w garnku, ale gdy woda zaczęła być za gorąca, brakowało sił by wyskoczyć.

Reklama

Skład zespołu to: Paweł Ulita – gitara, wokal, Wojciech Remiszewski – gitara, Rafał Panasiuk – bas i Konrad Dymowski – perkusja.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości