W gminie Międzyrzec Podlaski trwa konkurs skierowany do organizacji pozarządowych i pożytku publicznego. Do zgarnięcia, na realizację wydarzeń i akcji jest 120 tys. zł.
Do wtorku (15 lutego) stowarzyszenia z terenu Gminy Międzyrzec Podlaski mogą ubiegać się o dofinansowanie inicjatyw na rzecz mieszkańców. Krzysztof Adamowicz, Wójt Gminy Międzyrzec Podlaski przeznaczył w tym roku 120 tys. zł na realizację zadań w ramach otwartego konkursu ofert dla organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego. Projekty można składać na działania w pięciu obszarach aktywności społecznej.
Do rodzajów zadań, na które stowarzyszenia mogą składać swoje projekty, należą: Kultura, sztuka i dziedzictwo narodowe; Ochrona i promocja zdrowia; Porządek, bezpieczeństwo publiczne i przeciwdziałanie patologiom społecznym; Kultura fizyczna i sport; Działania na rzecz dzieci i młodzieży, w tym wypoczynek dzieci i młodzieży oraz rozwój wspólnot lokalnych.
Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w ogłoszeniu wójta gminy z piątku (21 stycznia).
Termin składania ofert upływa we wtorek (15 lutego) o godzinie 8.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze