Reklama

Biała Podlaska: Piknik wojskowy oraz parada sprzętu. 1. Warszawska Brygada Pancerna świętuje w centrum miasta

PAŹ19

plac Wolności, Biała Podlaska godz: 12:00

Defilada, prezentacja sprzętu wojskowego oraz wiele innych atrakcji przygotowują w czwartek żołnierze 1. Warszawskiej Brygady Pancernej. Piknik wojskowy odbędzie się w centrum Białej Podlaskiej.

Na pamiątkę Bitwy pod Maciejowicami 12 października obchodzone jest święto 1. Warszawskiej Brygady Pancernej im. Tadeusza Kościuszki.

Z tej okazji żołnierze zapraszają na uroczysty apel oraz piknik wojskowy,  które odbędą się na placu Wolności w Białej Podlaskiej. W programie przewidziana jest m.in. defilada sprzętu wojskowego, prezentacja sprzętu i stanowisk promocyjnych, spotkania z żołnierzami, wojskowa grochówka, strefa COBI i tor RUNMAGEDDON.

Piknik odbędzie się w czwartek (19 października). Początek w samo południe. 

Reklama

W związku z organizacją Święta w godzinach od 6 do 17 wystąpią utrudnienia na placu Wolności (na południowej i wschodniej pierzei). Od godziny 11 przez 15 minut na ul. Reformackiej oraz od godziny od 13.30 do 14.45 odbędzie się uroczysta defilada ulicami miasta: Łomaską, Zamkową, Narutowicza, Reformacką, pl. Wolności, Moniuszki, pl. Wojska Polskiego, Al. Tysiąclecia, Sidorską oraz Kolejową

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Defilada - niezalogowany 2023-10-19 08:33:43

    Czyż nie można zrobić takiej defilady w sobotę, lub w niedzielę?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo bp24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości