Miejskie Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Terespolu zaprasza młodzież w wieku 13-20 lat na spotkanie organizacyjne w ramach programu. Podczas spotkań wybierane będą wydarzenia, imprezy i wycieczki, które zostaną dofinansowane. Każdy może zgłosić swój pomysł, który zostanie sfinansowany przez program Bardzo Młoda Kultura.
Spotkanie organizacyjne odbędzie się 28 czerwca (piątek) o godzinie 17:00 w siedzibie MCKSiR w Terespolu, ul. Wojska Polskiego 217.
Podczas spotkań wybierane będą wydarzenia, imprezy i wycieczki, które zostaną dofinansowane. Każdy może zgłosić swój pomysł, który zostanie sfinansowany przez program Bardzo Młoda Kultura
Przedstawiciele MCKSiR Terespol uczestniczyli już w kilku spotkaniach szkoleniowych Inkubatora BMKw Centrum Spotkania Kultur w Lublinie: 15 maja - 6 czerwca 2024 r. Tematem spotkań były sposoby diagnozowania młodzieży. Obecnie przeprowadzają oni diagnozę problemów, potrzeb i potencjału kulturotwórczego młodzieży, na bazie której powstaną koncepcje młodzieżowych projektów lokalnych z zakresu kultury: do 15 lipca 2024 r. Następnie zrealizują zgłoszone przez młodzież z Terespola iokolic w wieku 13-20 lat inicjatywy kulturalne - od 15 lipca do 21 października 2024.
28.06 (piątek) odbędzie sięspotkanie organizacyjne dla młodzieży w wieku 13-20 lat. Podczas spotkania zebrane będą pomysły które zostaną dofinansowane. Gmina ma na to łącznie 10 tys zł!
Partnerami projektu są: Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Terespolu oraz Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Miejskiej Terespol

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze