Był to kolejny turniej piłki nożnej, w którym rywalizowali mundurowi. Zmagania wygrała drużyna Komendy Miejskiej Policji.
W sobotę (21 sierpnia) w Białej Podlaskiej odbył się Turniej Służb Mundrowych Macarski Cup. W piłkarskich zmaganiach wzięły udział cztery drużyny: Komendy Miejskiej Policji, Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, Zakładu Karnego oraz Wojsk Obrony Terytorialnej.
Turniej zwyciężyła drużyna policjantów z KMP Biała Podlaska. Tuż za nimi uplasowali się "Ognioodporni" z KM PSP. Trzecie miejsce wywalczyli żołnierze WOT. Poza podium, na czwartym miejscu znalazła się drużyna ZK Biała Podlaska. Ponadto, podczas turnieju wyłoniono najlepszego zawodnika. Został nim Kamil Bogucki z drużyny strażaków. Królem strzelców okazał się Marcin Szpański z drużyny policjantów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!