Reklama

Trzech funkcjonariuszy z Zakładu Karnego w Białej Podlaskiej z awansami

W Zakładzie Karnym w Białej Podlaskiej dano nagrody za zasługi w pracy penitencjarnej oraz akty nadania wyższych stopni służbowych Służby Więziennej funkcjonariuszom. 

W dniu w poniedziałek (28 lutego) w Zakładzie Karnym w Białej Podlaskiej odbyła się odprawa służbowa powiązana z wręczeniem odznaczeń za zasługi w pracy penitencjarnej oraz aktów nadania kolejnych wyższych stopni służbowych.

- Z dniem, w którym obchodzimy święto resortowe trzech podoficerów - funkcjonariuszy bialskiej jednostki, z rąk ppłk. Artura Ambrozika, dyrektora Zakładu Karnego w Białej Podlaskiej otrzymało akty nadania stopni służbowych.  Ponadto dwaj funkcjonariusze uhonorowani zostali odznaczeniami za zasługi w pracy penitencjarnej - informuje  chor. Paweł Makaruk z ZK Biała Podlaska. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo bp24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości