Reklama

Urząd Miasta w Białej Podlaskiej w ramach solidarności organizuje wsparcie dla obywateli Ukrainy

Michał Litwiniuk, Prezydent Miasta Biała Podlaska w ramach solidarności i wsparcia dla obywateli Ukrainy zamieszkującymi miasto, polecił objęcie pomocą psychologiczną uczniów pochodzących z sąsiedniego państwa.

Dyrektorzy bialskich szkół i placówek obejmą pomocą psychologiczną uczniów pochodzących z Ukrainy. Do udzielania pomocy włączą się bialscy psychologowie i pedagodzy. 

Do pomocy włączono również Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną, w której możliwe jest uzyskanie pomocy psychologicznej skierowanej do dzieci i ich rodziców w związku z toczącą się wojną na terenie Ukrainy.

Osoby potrzebujące pomocy psychologicznej  mogą zgłosić się do poradni osobiście przy ul. Waryńskiego 3, lub telefonicznie pod numerami: 83 341-64-36, 83 341-64-37 oraz mailowo: [email protected] (e-mail zaufania: [email protected]).

Reklama

Jednocześnie Bursa Szkolna umożliwiła swoim wychowankom pochodzącym z Ukrainy, wcześniejszy powrót do placówki, przed zakończeniem ferii.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo bp24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości