Pomimo tego, że Dzień Zaduszny jest już tak naprawdę za nami, Bialskie Centrum Kultury w ramach tego święta organizuje kolejną edycję Zaduszków Artystycznych. Podczas tejże edycji wydarzenie będzie poświęcone zasłużonym dla miasta osobom, które odeszły w ciągu ostatnich lat.
Bialskie Zaduszki Artystyczne od lat przyciągają liczne grupy mieszkańców miasta, którzy chcą zatopić się w jesiennej aurze oraz powspominać nie obecne już wśród nas osoby, będące za życia przedstawicielami lokalnej kultury. W tym roku odbędzie się kolejne, XVI wydanie tego wydarzenia.
Tegoroczne „Zaduszki Artystyczne – A jednak po nas coś zostanie”, odbędą się 6 listopada o godzinie 17.00 w Sali Starostwa Powiatowego, na ul. Brzeskiej 41. Ich wykonem zajmie się Teatr Słowa oraz Studio Wokalne „Brevis”, którzy zaprezentują swój słowno-muzyczny montaż.
Wszyscy są gorąco zaproszeni, wstęp jest darmowy.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze