Reklama

Zielińska z AZS AWF Biała Podlaska jedyną polską nadzieją na olimpijski medal w podnoszeniu ciężarów. Dziś o niego zawalczy

Dumą Białej Podlaskiej jest Weronika Zielińska, która w sobotę powalczy o olimpijskie złoto. Trzymamy kciuki za naszą mistrzynię!

Weronika Zielińska, reprezentantka AZS AWF Biała Podlaska, jest jedyną polską zawodniczką, która wystąpi w zawodach podnoszenia ciężarów podczas tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. Start w kategorii do 81 kg zaplanowano na sobotę, o godzinie 16:00.

Bialczanka, będąca aktualną mistrzyni Europy seniorek w swojej kategorii wagowej, przystąpi do rywalizacji z ogromnymi nadziejami. Jej doświadczenie i dotychczasowe osiągnięcia predysponują ją do walki o najwyższe cele.

Cała Polska kibicuje Weronice Zielińskiej, która jako jedyna polska sztangistka będzie miała szansę zdobyć medal olimpijski. Jej występ będzie niewątpliwie jednym z najważniejszych momentów dla polskiej reprezentacji podczas tych igrzysk.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 10/08/2024 13:36
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo bp24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości